Çelebi Kardeşler

Çelebi Kardeşler, kurulduğu günden bugüne daima en üst noktayı hedeflemiş, başarmış ve üstün sorumluluk bilinciyle dünya liderleri için geçmişten geleceğe güvenli adımlarla ilerleyen bir yol arkadaşı olmuştur.

Kurumsal ilkelerinde dünya standartlarını temel alan Çelebi Kardeşler, hizmet sağladığı tüm firmaları bir çözüm ortağı olarak benimsemiş ve ortaklarını çağın ötesine taşımayı görev bilmiştir.

Çelebi Kardeşler, bu görevi yerine getirmek için yürütmüş olduğu kapsamlı AR-GE çalışmaları neticesinde en gelişmiş ürünleri ortaya koyarak dünya liderleri için iş sağlığı, kalite ve maliyet etkinliğini bir arada tutabilen uzun ömürlü bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Paydaşlarıyla kurduğu kurumlararası ilişkilerden güç alan Çelebi Kardeşler, düzenlediği saha ziyaretleri vasıtasıyla yıllar içinde geliştirmiş olduğu kurumsal kültür, bilgi birikimi ve iş ahlakını paydaşlarına yansıtmayı başarmış ve hizmet sağladığı tüm sahalarda %100 verimlilik düzeyine ulaşmadan sahadan ayrılmamıştır. 

Köklü ilişkileri ve uzun yıllara dayanan deneyimiyle dünya liderlerinin güvenini kazanan Çelebi Kardeşler; insanı koruma adına başlatmış olduğu çalışmalar neticesinde, bu zamana kadar getirmiş olduğu bilgi birikimiyle kişisel koruyucu donanım alanında da dünya liderlerinin yanında olmak üzere Safety Lord markasına hayat vermiştir.

Safety Lord

Safety Lord, en sade ifadeyle “Mutfaktan” çıkan bir markadır. Bağlı olduğu firmanın kültür mirası ile büyüyen Safety Lord, çağımızın yükselen ihtiyaçlarına hitap etmek için dünya liderlerinin mutfağına girmiş, ortaklarının ihtiyaçlarını yerinde analiz etmiş ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimi, partnerlik sorumlulukları ve çalışma ahlakıyla kişisel koruyucu donanım endüstrisine değer katan bir firma olmayı başarmıştır. 

Safety Lord, kurulduğu ilk günden bu yana benimsemiş olduğu yenilikçi yaklaşımlarla geleceğin evrensel ihtiyaçlarını da daima göz önünde bulundurmuş ve sektörde her zaman bir adım önde olmak isteyen lider firmalar için vaz geçilmez bir partner olmuştur.

Üretimde dünyanın en kaliteli malzemelerini kullanmayı görev bilen Safety Lord; kalite, dayanıklılık ve uzun kullanım ömrünü harmanlayan bir ürün yelpazesi sunmayı başarmıştır. 

Safety Lord, ürünlerinde üstün bir performans ile dünya standartlarını sağlarken kurumsal vizyonu çerçevesinde de sektöründe dünya standartlarına yön veren bir çözüm ortağı kapasitesine ulaşmayı hedef edinmiştir. 

Tüm bunlara ek olarak, maliyet ekinliğini de garanti edebilen Safety Lord, bu yönüyle fark yaratmış ve dünya liderleri için uzun ömürlü çözüm ortaklığına yönelik güven tesis etmeyi başarmıştır.